Daparto: We Drive Performance.

O nas i kwestie prawne

DAPARTO – O nas

Począwszy od 2009 roku jako porównywarka cen części samochodowych, wszystkie oferowane części zamienne można zamawiać za pośrednictwem DAPARTO bezpośrednio u uczestniczących w programie sprzedawców. DAPARTO łączy w ten sposób zalety neutralnego i niezależnego porównywania produktów i cen z zaletami wygodnego zamawiania online.

Dzięki zoptymalizowanym funkcjom wyszukiwania można precyzyjnie znaleźć artykuły z bogatego asortymentu sprzedawców DAPARTO. Ponadto można łatwo zidentyfikować i porównać w sposób ustrukturyzowany odpowiednie alternatywy produktowe.

Cena nie jest jedynym kryterium stosowanym w prezentacji porównawczej ofert - pod uwagę brane są również czynniki jakościowe, takie jak popularność produktu i oceny wystawione przez użytkowników.

Korzyści dla użytkowników DAPARTO:

 • Wybór części zamiennych do samochodów wszystkich producentów
 • Funkcje koncentrujące się na wyszukiwaniu części samochodowych
 • Do 80% oszczędności przy zakupie części zamiennych
 • Doświadczenia innych użytkowników dzięki ocenom sprzedawców
 • Jednolity i nieskomplikowany proces składania zamówień

DAPARTO – Informacje o sprzedawcy

Części zamienne do samochodów można tanio kupić w Internecie - dołącz do nas i skorzystaj z okazji, aby zaprezentować swoją ofertę na DAPARTO!

Już ponad 150 sprzedawców korzysta z DAPARTO i dociera do około miliona odwiedzających miesięcznie. Najlepsze w tym jest to, że Twój własny, kosztowny sklep internetowy nie jest konieczny. DAPARTO zajmuje się procesem zamawiania za Ciebie.

Nasze cele dla udanej współpracy koncentrują się na zadowolonym kliencie i opierają się na następujących wartościach:

Jakość

 • Prawidłowe i kompletne dane dotyczące artykułu
 • Prawidłowe przyporządkowanie pojazdów
 • Wiążące terminy dostaw i dostępność
 • Pomocne i znaczące opisy i oznaczenia artykułów.
 • Dostawa zamówionych towarów we właściwym czasie

Komunikacja

 • Przejrzystość w przetwarzaniu zleceń
 • Profesjonalna komunikacja z klientami
 • Dostępność (telefon i e-mail)

Partnerstwo

 • Lojalność i uczciwość
 • Wzajemna wymiana informacji na rzecz doskonalenia produktów

Zalety dla sprzedawców części samochodowych

 • Wysoce popularna porównywarka cen, wyspecjalizowana w internetowym handlu częściami samochodowymi
 • Kwalifikowane wykorzystanie danych wyspecjalizowane dla handlu częściami (TecDoc)
 • Nie ma potrzeby posiadania własnego sklepu internetowego
 • Nieograniczona liczb ofert
 • Automatyczne przesyłanie danych dotyczących zamówień
 • Wygodne podsumowanie sprzedaży i kosztów
 • Model prowizyjny zorientowany na wydajność
 • Zniżki dla dostawców ze szczególnie dobrą obsługą
 • Brak umownego minimalnego okresu użytkowania

Tylko kilka kroków do sprzedaży

Rozpoczęcie współpracy jest proste: skontaktuj się z nami przez e-mail (haendler@daparto.de) i krótko opisz, co sprawia, że Twoja firma jest wyjątkowa. Jeśli przekonasz nas do współpracy, natychmiast po założeniu konta możesz zamieścić oferty sprzedaży. Chętnie udzielimy Ci wsparcia w pierwszych krokach.

Szybka i łatwa sprzedaż na DAPARTO: załóż konto - załaduj oferty - gotowe!

DAPARTO - Usługodawca

Następujące firmy oferują rozwiązania systemowe dla handlu częściami samochodowymi w DAPARTO. Dalsze informacje na temat opisanej usługi można uzyskać bezpośrednio u jej dostawcy.

ByteRider GmbH Logo
Firma ByteRider GmbH z siedzibą w Augsburgu oferuje rozwiązania e-commerce dla handlu częściami samochodowymi. Z zarządzaniem towarami Abisco oraz sklepem internetowym Webisco, który obejmuje integrację usługi internetowej TecDoc, firma zapewnia sprzedawcom komponentów samochodowych dwa potężne narzędzia do sprzedaży części zamiennych online.
Z interfejsem zintegrowanym w Abisco, użytkownicy systemu mogą szybko i łatwo eksportować i aktualizować oferty części zamiennych w DAPARTO. Więcej Informacje o ByteRider można znaleźć tutaj
Speed4Trade Logo
Speed4Trade jest wiodącym dostawcą oprogramowania do handlu elektronicznego. Dzięki rozwiązaniu programowemu emMida, oferuje system operacyjny do handlu online Speed4Trade, który może być wykorzystywany do efektywnego sterowania wszystkimi procesami - w jednym miejscu łączy wszelkie rozwiązania dla systemów sklepowych i porównywarek, takich jak DAPARTO. Jako elastyczne oprogramowanie pośredniczące, emMida integruje „światy” ERP i sprzedaży online. Oznacza to pełną obsługę w handlu e-commerce: doradztwo - oprogramowanie - projektowanie - integracja. Więcej informacji na temat Speed4Trade można znaleźć tutaj
CARLA Data GmbH Logo
CARLA Data GmbH z Würzburga jest jednym z wiodących dostawców rozwiązań programowych dla handlu częściami samochodowymi. Portfolio firmy obejmuje system zarządzania towarami oraz rozwiązania dla sklepów internetowych, które wspiera dealerów części samochodowych w sprzedaży części zamiennych przez Internet. Wersja rozszerzona sklepu CARLA Shop została uruchomiona w lutym 2010 roku.
Klienci CARLA Data mogą korzystać z pomocy interfejsu DAPARTO w celu wygodnego tworzenia formatu danych wymaganego przez porównywarkę. Tutaj znajdziesz więcej informacji na temat CARLA Data.
Pixelgreen Logo
Firma Pixelgreen oferuje profesjonalne rozwiązania e-commerce. Dzięki interfejsowi XTC-DAPARTO, stworzonemu przez Pixelgreen, możliwe jest połączenie sklepów internetowych opartych na platformie xt-commerce z DAPARTO. Można to zrobić wygodnie z poziomu Twojego sklepu internetowego za pomocą kilku kliknięć. Sprzedawcy części samochodowych mogą wybrać, które artykuły mają być publikowane na DAPARTO i mogą przechowywać, eksportować i aktualizować wszystkie niezbędne informacje o poszczególnych artykułach za pomocą inteligentnego modułu. Moduł zawiera wiele przydatnych funkcji i wartości wejściowych, np. oddzielne ceny tylko dla DAPARTO oraz wiele więcej. Dalsze informacje o Pixelgreen znajdziesz tutaj.
Gambio GmbH Logo
Gambio GmbH jest dostawcą wysokowydajnego, kompletnego rozwiązania dla sklepów internetowych, z którego usług z powodzeniem korzysta już wiele tysięcy firm. Profesjonalna struktura, duży zakres funkcji i łatwa obsługa poprzez zintegrowany obszar administracyjny, jak również fakt braku dodatkowych kosztów eksploatacyjnych w przypadku sklepów online, sprawiają, że jest to idealne narzędzie zarówno dla profesjonalistów, jak i początkujących w handlu elektronicznym.
Eksport danych z ofertami do DAPARTO jest możliwy dzięki dodatkowej wtyczce sklepowej. Więcej informacji na temat Gambio można znaleźć tutaj.
ecar Logo
K.a.p.u.t.t. GmbH jest jednym z wiodących dostawców oprogramowania do recyklingu samochodów. Oferowany program ecar-IT jest cały czas rozwijany i dostosowywany do warunków prawnych oraz rynkowych w branży recyklingu samochodów. Firma K.a.p.p.u.t.t. GmbH oferuje pakiet oprogramowania dopasowany do wielkości przedsiębiorstwa i wymagań procesu biznesowego.
Dostępny jest interfejs, który został zoptymalizowany pod kątem wymiany danych pomiędzy modułowym oprogramowaniem ecar i DAPARTO. Dalsze informacje na temat ecar można znaleźć tutaj.
ALPHA-Soft Logo
ALPHA-Soft (właściciel: Lutz Peter) w Sulzbergu (Allgäu) jest dostawcą indywidualnego oprogramowania, który od ponad 20 lat specjalizuje się w branży części samochodowych. W uzupełnieniu do wersji standardowej ALPHA-Soft realizuje indywidualne życzenia klientów. Od klasycznego handlu częściami zamiennymi do kompleksowych rozwiązań zamówień i logistyki - uwzględnia wszystkie obszary w handlu online. Dalsze informacje o ALPHA-Soft można znaleźć tutaj.

DAPARTO – Program partnerski

Dzięki naszemu programowi partnerskiemu (afiliacyjny) oferujemy operatorom stron internetowych o tematyce powiązanej z samochodami, częściami samochodowymi i serwisem samochodowym, klubami samochodowymi, a także portalami oszczędnościowymi i voucherowymi atrakcyjny model wynagradzania oraz duży wybór materiałów reklamowych. Udział w Programie Partnerskim jest bezpłatny.

Wszystkie informacje na temat programu partnerskiego DAPARTO i sposobu rejestracji w sieci afiliacyjnej można znaleźć tutaj.

Jesteśmy również zainteresowani treściami i współpracą w zakresie sprzedaży online. Zapraszamy do skontaktowania się z nami poprzez partner@daparto.de.

Affilinet Logo