Masz pytania? Wyślij e-mail na (pomoc@daparto.pl) lub użyj formularza kontaktowego
  1. ATE
ATE

Części zamienne ATE

Tarcze hamulcowe

ATE są produkowane zgodnie z najwyższymi standardami jakości i z najwyższą precyzją wykonania. Są one używane jako oryginalne wyposażenie przez największych niemieckich producentów pojazdów, takich jak BMW, Mercedes-Benz i Volkswagen. Tarcze hamulcowe ATE można kupić do prawie każdego modelu pojazdu. Niezależnie od tego, czy jest to tarcza masywna, wentylowana wewnętrznie, nawiercana czy nacinana, marka ta może zaspokoić praktycznie każde życzenie klienta.

ATE pozycjonuje się na rynku jako dostawca premium. Producenci Brembo, Bosch i TRW działają w bezpośrednim otoczeniu konkurencyjnym, między innymi.

Specjalną wersją tarcz hamulcowych w ATE jest ATE PowerDisc. Jest ona sprzedawana wyłącznie przez ATE i różni się od zwykłej tarczy hamulcowej niekończącym się rowkiem. Powinno to szybciej usuwać wilgoć i gazy, a tym samym prowadzić do lepszego wyniku hamowania i dłuższej żywotności. Oprócz tarcz hamulcowych ATE produkuje również inne elementy układu hamulcowego, takie jak klocki hamulcowe, zaciski hamulcowe, cylinderki hamulcowe i wyposażenie warsztatów. W ten sposób producent ugruntował swoją pozycję jako specjalista w dziedzinie hamulców.

Marka ATE została założona w 1906 roku przez niemieckiego przedsiębiorcę Alfreda Tevesa. Dziś firma należy do Continental Corporation i sprzedaje swoje produkty na całym świecie.

ATE Brake tarcze hamulcowe najlepiej kupić w DAPARTO - porównując ceny części zamiennych do samochodów w Internecie. Wystarczy wybrać model pojazdu, znaleźć odpowiednie części, porównać ceny i dostawców tarcz hamulcowych ATE i zaoszczędzić do 80% na zakupie części.

www | daparto-web